ROZMĚRY NAŠICH ODĚVŮ

Velikosti našeho textilu uvádíme v přehledných tabulkách (viz níže). Rozměry jsou udávány v centimetrech a standardně odpovídají uvedeným údajům +-5%. 

PÁNSKÉ MIKINY

Mikina s kapucí a s celo propínacím zipem. Po stranách jsou dvě břišní kapsy. Složení látky (80% bavlna a 20% PE) zajišťuje odolnost proti srážení po vyprání. Zvýšená gramáž 300g. Mikina má elegatní střih pohodlný pro běžné nošení. Rukávy a spodní část mikiny jsou zakončeny klasickým žebrovaným nápletem. Rozměry velikostí jsou uvedené v tabulce u náhledů trička. Podrobnosti k praní a sušení – viz. etiketa trička.

(stejné rozměry platí i pro mikiny bez zipu a mikiny bez kapuce)

rozměry:

velikostni-tabulka-mik zip s kapuci2

DÁMSKÁ TRIČKA

textil: Dámská trička nabízíme ve dvou základních verzích. Jedna má klasický oválný výstřich kolem krku, druhá kategorie má výraznější výstřih do V. Trička jsou s krátkým rukávem a mají elegentní střih, vhodný pro běžné nošení. Gramáž látky je 180-190g Švy na rukávech a kolem krku jsou zdvojené. Velikostní tabulky jsou uvedeny u konkrétních produktů mezi náhledy fotek. 

 

rozměry: rozmery textilu damske triko2

 

PÁNSKÁ TRIČKA

textil: Kategorie triček pro pány obsahuje trička s krátkým rukávem a kulatým výstřihem kolem krku. Trička jsou vyrobena z bavlněného materiálu, který zajištuje pohodlné nošení a odolný střih. Velikosti pánskách triček jsou uvedeny u jednotlivých produktů, včetně přesných rozměrů jednotlivých velikostí.  

rozměry: rozmery textilu panske triko2