VLÁDCI PRAHY - JARDA BLAŽEK ZVE NA DERBY!

Asi jste všichni zaznamenali, že JAROMÍR BLAŽEK, sparťanská legenda mezi tyčemi, působí u futsalového týmu AC Sparta Praha futsal, který je VLÁDCEM PRAHY, neboť v posledním derby 12.10.2018 porazili futsalisté slavii 3:1. Dne 30.9.2018 pak hráči Rugby Clubu Sparta Praha zase porazili své soupeře ze slavie..prostě SPARTA = VLÁDCI PRAHY. Zbývá už jen fotbalové Áčko, které dne 4.11.2018 na vyprodané Letné hostí sešívanou slavii. Připravili jsme pro vás akci právě spojenou s VLÁDCOVSTVÍM PRAHY.

Oblíbené tričko VLÁDCI PRAHY vám může nyní přinést nejen vkusný doplněk do šatníku, ale také setkání na pivu právě s VLÁDCEM PRAHY, JAROMÍREM BLAŽKEM.

Jak se k možnosti setkání na pivu s JARDOU BLAŽKEM dostat?

Každý kdo si v e-shopu zde www.spartani.net/tricka/t-porad-vladci-/ nebo v tradičním sparťanském obchodě Stylsportu na adrese Havanská 12, Praha 7, zakoupí právě tričko VLÁDCI PRAHY, které jsme jen pro tuto akci speciálně zlevnili na částku 250,- Kč, bude zařazen do slosování o účast na exkluzivním setkání s JARDOU BLAŽKEM, s kterým zajdeme na pivo, všechno pochopitelně zaplatíme a probereme vše možné. Vylosováni budou přesně 3 z těch, kdo si tričko počínaje tímto okamžikem až do pátku dne 2.11.2018 zakoupí buď na e-shopu nebo v kamenném obchodě.

 

vladci