Výjezd na Lazio

Busem 12.HRÁČE do Věčného města

Dne 17.3.2016 se uskuteční další parádní výjezd na zápas Spartičky v Evropské lize proti týmu Lazio Roma. Přinášíme informace o možnosti tradičního autobusového výjezdu s 12.HRÁČEM.

Na tento prestižní zápas se očekává velký zájem a věříme, že by nás tam mohlo být opravdu hodně. Možností dopravy je několik, věříme však, že se rozhodnete pro společnou cestu s léty osvědčeným dopravcem a přinášíme důležité informace.

Cena za místo v autobusu činí 2.200,- Kč (v ceně tedy není zahrnuta cena vstupenky, která ještě není známa a jedná se tak pouze o dopravu!) a je možno ji zaplatit takto:

1) Jako tradičně v hotovosti v prodejně Stylsport, Havanská 12, 170 00 Praha 7, otevřeno po - pá 9.30-17.30, a to od pondělí 29.2.2016.

2) Zprostředkujeme vám koupi bez nutnosti osobní účasti a za této situace je možné platit již od tohoto okamžiku převodem na bankovní účet 35-7869860287/0100. Současně s platbou je třeba na e-mail fanousci@spartaforever.cz poslat oznámení o platbě včetně uvedení identifikace počtu a jmen osob, které budou cestovat a které k uvedené platbě přináleží. Do zprávy pro příjemce ohledně platby pak je nutné napsat alespoň e-mail ze kterého budou zaslány doplněné informace, aby bylo možné platbu bezpečně spárovat.

Tak neváhejte a zajistěte si své místo na výjezdu jara včas!

Stovky nás tam musejí být!

Konkrétní informace o vstupenkách přineseme později ihned až budou známy. Každopádně myslíme, že se nemusíte bát, že bychom pro účastníky našeho autobusového výjezdu nezajistili vstupenky jako vždy. To samé platí i o informaci o přesném času odjezdu autobusu, která bude zveřejněna následovně, stačí sledovat pozorně tento web. Orientačně ale jako vždy odjezd odpoledne den před zápasem a návrat bezprostředně po zápase.

AKTUALIZACE 2.3.2016! Předpokládaný čas odjezdu autobusu do Říma je ve středu 16. března v 15:00 od Letné, příjezd do Říma již ráno kolem 9:00. Návrat hned po skončení utkání.

Sparta on Tour!

12. HRÁČ