Pivo - VÝROČNÍ LEŽÁK 130 LET SPARTY - 12ks

 
Novinka Efekt lupa
 

Pivo VÝROČNÍ LEŽÁK 130 LET SPARTY

Balení 12 ks po 0,5l = celkem 6l

Pozor, jedná se o alkoholický výrobek, neprodejný osobám mladším 18 let!

Pivo pro každého, kdo si chce odpočinout od hořkosti života. V chuti našeho polotmavého ležáku objevíte mírně nasládlé karamelové tóny, které vznikly spojením čtyř druhů českých sladů: českého, bavorského, karamelového a barevného. Zároveň jejich kombinací získává toto pivo krásnou jantarovou barvu.

Bylo uvařeno s láskou v pivovaru Strakonice s obsahem alkoholu 5,1 %

Dostupnost Skladem
560 Kč    
Kategorie Sparťanské pivo
 

VÝROČNÍ LEŽÁK 130 LET SPARTY

 
Protože 16.11.2023 uplyne 130 let od založení nejstaršího českého fotbalového klubu v Praze, AC SPARTA PRAHA, připravili jsme si pro vás při této příležitosti naprostou bombu - VÝROČNÍ LEŽÁK 130 LET SPARTY, polotmavý speciál s obsahem alkoholu 5,1 %, sladší než je klasické sparťanské pivo, ale až nebezpečně pitelný! Můžete ho obdržet v krásné zlatavé plechovce o obsahu 0,5 l, tedy ideálním balení na výjezdy za Spartou nebo jako dárek!
 
Jak se k pivu dostanete?
 
Protože náklady na výrobu VÝROČNÍHO LEŽÁKU 130 LET SPARTY jsou u této polotmavé třináctky vyšší než u klasického světlého SPARŤANSKÉHO PIVA, musíte si předně připravit 47,- Kč na nákup jedné plechovky. Ano, cena je vyšší i s ohledem na skutečnost, že jde o limitovanou výrobní sérii s omezeným počtem kusů připravenou pouze pro výroční období a předvánoční prodej.
 
VÝROČNÍ LEŽÁK 130 LET SPARTY lze zatím obdržet v obchodě STYLSPORT, v Havanské ulici 12, Praha 7, a také na e-shopu www.spartani.cz  O případném zavezení do distribučních míst SPARŤANSKÉHO PIVA budeme informovat. 
 
NA ZDRAVÍ! NA SPARTU!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: